Artyści uczestniczący w 3. Bielskim Festiwalu Sztuk Wizualnych

Alfabetyczny spis artystów i miejsca ekpozycji ich prac


 

  1. Agata Agatowska - BWA
  2. Michał Bałdyga - BWA
  3. Andrzej Baturo - B&B
  4. Inez Baturo - B&B
  5. Tamara Berdowska - BWA 
  6. Ewa Bergel - Fabryka
  7. Alfred Biedrawa - BWA
  8. Magdalena Biłuńska - Zamek
  9. Elżbieta Bińczak-Hańderek - BWA
  10. Bogusław Maria Boba-Colin - Fabryka
  11. Anna Bodnar - B&B
  12. Rafał Bojdys - Fabryka
  13. Natalia Borowicz - FCF
  14. Piotr Borowicz - B&B
  15. Artur Bosowski - Miasto (graffiti)
  16. Aleksandra Bury - Zamek
  17. Zbigniew Bury - Fabryka
  18. Leszek Buzderewicz - Fabryka
  19. Joanna Chudy - B&B
  20. Patryk Chwastek - BWA
  21. Patrícia Corrêa - BWA
  22. Piotr Czadankiewicz - BWA
  23. Adam Czech - Zamek
  24. Dariusz Czernek - FCF
  25. Karina Czernek - BWA
  26. Joanna Dadak - Fabryka
  27. Krzysztof Dadak - Fabryka
  28. Anna Danielczyk - Fabryka
  29. Eugeniusz Delekta - Zamek
  30. Katarzyna Dietrych - Fabryka
  31. Franciszek Dzida - BWA
  32. Piotr Figiel - Fabryka
  33. Dariusz Fodczuk - BWA
  34. Ewa Fodczuk - BWA
  35. Joanna Fodczuk - Fabryka
  36. Barbara Gabryel - Fabryka
  37. Kazimierz Gajewski - B&B
  38. Barbara Gawęda-Badera - BWA
  39. Wojciech Gawor - BWA
  40. Czesława Gewinner - BWA
  41. Marzena Gębala - Fabryka
  42. Dariusz Gierdal - BWA
  43. Marek Głowacki - BWA
  44. Agnieszka Gołaszewska - BWA 
  45. Teresa Gołda-Sowicka - BWA
  46. Leszek Górski - B&B
  47. Jan Grygierczyk - BWA
  48. Remigiusz Gryt - Fabryka
  49. Hanna Grzonka - BWA
  50. Mieczysław Hańderek - Fabryka
  51. Lech Helwig - Zamek
  52. Jolanta Herma-Pasińska - Fabryka 
  53. Józef Hołard - Zamek
  54. Mariusz Horeczy - Zamek
  55. Roman Hryciów - B&B
  56. Rafał Huczek - BWA
  57. Michał Hyjek - BWA
  58. Izabela Izdebska - Fabryka
  59. Witold Jacyków - B&B
  60. Alicja Jakimów - BWA
  61. Agnieszka Janik - FCF
  62. Bogusław Jaroszek - BWA
  63. Agnieszka Jaworska - FCF
  64. Tomasz Jędrzejko - BWA
  65. Justyna Kacperska-Dendys - Zamek 
  66. Krzysztof Kaczmar - BWA
  67. Monika Kałuża - BWA
  68. Janusz Karbowniczek - BWA 
  69. Łukasz Karkoszka - Fabryka
  70. Weronika Kasprzyk - BWA
  71. Tomasz Kast - Fabryka
  72. Michał Kliś - Zamek
  73. Urszula Kluz-Knopek - BWA 
  74. Rafał Knop - Fabryka
  75. Krzysztof Kokoryn - BWA
  76. Małgorzata Kokoryn - Fabryka
  77. Karol Komorowski - Fabryka
  78. Dorota Koperska - FCF
  79. Jarosław Korczak - Zamek
  80. Piotr Kowalski - Fabryka
  81. Katarzyna Krutak - BWA
  82. Mariusz Kubieniec - Miasto (graffiti)
  83. Zdzisław Kudła - Fabryka
  84. Elżbieta Kuraj - BWA
  85. Piotr Kutryba - BWA
  86. Leszek Kwaśny - BWA
  87. Piotr Kwaśny - BWA
  88. Adrian Lach - FCF
  89. Julian Jacek Leszczyński - BWA 
  90. Wacław Leszczyński - FCF
  91. Krzysztof Ligus - Zamek
  92. Marek Luzar - Fabryka
  93. Małgorzata Łuczyna 
  94. Józef Łysakowski - Zamek
  95. Wiesław Łysakowski - Zamek
  96. Henryk Malesa - B&B
  97. Marcin Malicki - BWA
  98. Jacek Malinowski - BWA
  99. Marek Marczak - Zamek, BWA
  100. Dariusz Marszałek - BWA
  101. Mirosław Mikuszewski - Fabryka
  102. Tadeusz Moskała - Zamek
  103. Barbara Nachajska-Brożek - Fabryka
  104. Andrzej Niedoba - BWA
  105. Wanda Oczko-Zagajewska - FCF 
  106. Izabela Ołdak - BWA
  107. Leszek Oprządek - Fabryka
  108. Dariusz Paczkowski - Fabryka
  109. Krystyna Pasterczyk - BWA
  110. Natalia Pawlus - Zamek
  111. Ryszard Pielesz - Zamek
  112. Paulina Pisuk-Czech - FCF
  113. Aneta Płaczek - BWA
  114. Paulina Poczęta - BWA
  115. Zbigniew Podsiadło - B&B
  116. Zbigniew Poraniewski - Fabryka
  117. Maria Posłuszna - Fabryka
  118. Katarzyna Pyka - BWA
  119. Tomasz Rak - B&B
  120. Maciej Rodziewicz - Fabryka
  121. Diana Rönnberg - BWA
  122. Łukasz Roth - BWA
  123. Małgorzata Rozenau - BWA
  124. Waldemar Rudyk - Fabryka
  125. Joanna Rupik - Zamek
  126. Joanna Rzeźnik - BWA
  127. Jarosław Skutnik - BWA
  128. Błażej Sobański - Zamek
  129. Jarosław Stoch - Fabryka
  130. Kacper Stolorz - FCF
  131. Beata Stoszek - BWA
  132. Joanna Sułek-Malinowska - Fabryka 
  133. Ewa Surowiec-Butrym - BWA
  134. Agula Swoboda - BWA
  135. Tom Swoboda - BWA
  136. Grzegorz Sztwiertnia - Fabryka 
  137. Lidia Sztwiernia - Zamek
  138. Teresa Sztwiertnia - BWA
  139. Renata Szułczyńska - BWA
  140. Monika Szymaniec - Zamek
  141. Jerzy Talik - Zamek
  142. Mateusz Taranowski - FCF
  143. Piotr Targosz - B&B
  144. Tomasz Tobys - FCF
  145. Bożena Tomczak - Fabryka
  146. Anna Tomica - Zamek
  147. Agata Tomiczek-Wołonciej - Fabryka
  148. Anna Wajda - Zamek
  149. Paweł Warchoł - Zamek
  150. Ewa Wąsikiewicz-Wolnicka - BWA 
  151. Alicja Wątor - BWA
  152. Czesław Wieczorek - Fabryka 
  153. Ewelina Wiercigroch-Dudka - Zamek
  154. Piotr Wisła -Zamek
  155. Anna Witkowicz - BWA, FCF
  156. Ilona Witkowska - Fabryka
  157. Michał Wojtysiak - FCF
  158. Damian Wójcik - FCF
  159. Wojciech Wroński - BWA
  160. Wojciech Zaprzał - Zamek
  161. Ernest Zawada - BWA
  162. Joanna Zemanek - Fabryka
  163. Jacek Złoczowski - BWA
  164. Bartek Zygmunt-Siegmund - BWA
  165. Katarzyna Żaczek - Zamek
  166. Joanna Żochowska - BWA

Legenda:
BWA - Galeria Bielska BWA, ul. 3 Maja 11
Zamek - Zamek książąt Sułkowskich, ul. Wzgórze 16
Fabryka - Stara Fabryka, pl. Żwirki i Wigury 8
B&B - Galeria Fotografii B&B, UL. 1 Maja 12
FCF - Fundacja Centrum Fotografii, Rynek 11
Miasto - praca w przestrzeni miejskiej

KWIECIEŃ - MAJ 2018
Program (.pdf) >>

>>

Klasyka polskiej abstrakcji

Fotorelacja z wernisażu >>

English version

>>

Fotografia przyrodnicza
Fotorelacja z wernisażu >>

English version

>>

Klubokawiarnia Aquarium

Fotorelacja z wernisażu >>

English version

>>

niedziela, 29 kwietnia, 11.00-20.00 (wstęp wolny)

>>

Projekcja filmu, spotkanie z artystą: poniedziałek,
7 maja, 18.00

>>

Fotorelacje na Google Open Gallery  >>

>>